szkoleniapta.pl

Archiwum szkoleń

 

banner-header

Archiwum Szkoleń


XI Konferencja Szkoleniowa 08-11.05.2019
V Dzień Pielęgniarstwa Alergologicznego 11.05.2019
Dzień Farmaceuty 10.05.2019
XIII Międzynarodowy Kongres 26-29.09.2018
X Konferencja Szkoleniowa 09-12.05.2018
IV Dzień Pielęgniarstwa Alergologicznego 12.05.2018
IX Konferencja Szkoleniowa 10-13.05.2017
III Dzień Pielęgniarstwa Alergologicznego 13.05.2017
V Kliniczne Forum Ekspertów 21–23.09.2016
VIII Konferencja Szkoleniowa 13-16.04.2016
XII Międzynarodowy Kongres 9-12.09.2015
Dzień Pielęgniarstwa Alergologicznego w ramach XII Międzynarodowego Kongresu 9.09.2015
VII Konferencja Szkoleniowa 22-15.04.2015
II Dzień Pielęgniarstwa Alergologicznego 22.04.2015
Kliniczne Forum Ekspertów Europy Środkowo-Wschodniej 24-26.09.2014
I Dzień Pielęgniarstwa Alergologicznego 5.04.2014
VI Konferencja Szkoleniowa 2-5.04.2014
IV Kliniczne Forum Ekspertów 26-28.09.2013
V Konferencja Szkoleniowa 17-20.04.2013
XI Międzynarodowy Kongres 12-15.09.2012
III Kliniczne Forum Ekspertów 18-21.04.2012
IV Konferencja Szkoleniowa 13-16.04.2011
II Kliniczne Forum Ekspertów 8-11.09.2010
III Konferencja Szkoleniowa 21-24.04.2010
I Kliniczne Forum Ekspertów25-28.03.2009
II Konferencja Szkoleniowa 23-26.04.2008
I Konferencja Szkoleniowa 18-21.04.2007

 
 
 
Za udział w szkoleniach
przyznawane są
punkty edukacyjne